با هنرمندان محبوب ایرانی متولد و فوت شده روز 23 آبان آشنا شوید

sample-ad

روز 23 آبان همزمان با سالروز تولد و فوت چند تن از هنرمندان محبوب ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

https://t.me/znan_ir

سلبریتی ها و چهره های مشهور از محبوبیت خاصی میان مردم برخوردارند و حتما سالروز تولدشان برای طرفدارانشان چیزی جالب و مهمی است. اغلب طرفداران می خواهند جزئیات زندگی ستاره محبوبشان را دنبال کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دانستن رازهایی از زندگی سلبریتی ها علاقه مند هستید شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از سلبریتی های سرشناس کشورمان متولد فوت شده در روز 23 آبان هستند.

آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 23 آبان 1347 در تهران به دنیا آمد.

آتنه فقیه نصیری با بازی در مجموعه خاله سارا و خانه سبز در تلویزیون به شهرت رسید و اولین بار با فیلم دو نفر و نصفی به دنیای سینما راه یافت. دختران یکی از به یادماندنی ترین سریال های آتنه فقیه نصیری است.

مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ ایرانی در تاریخ 23 آبان 1360 در اهواز چشم به جهان گشود.

مهدی یراحی فعالیت در دنیای موسیقی را از سال 79 آغاز کرد و تابحال آلبوم هایی همچون منو رها کن ، امپراطور ، مثل مجسمه ، آینه قدی و سه گانه اجتماعی را روانه بازار موسیقی کرده است.

حسین مهری

حسین مهری بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 23 آبان 1363 در تهران به دنیا آمد.

حسین مهری با بازی در سریال های تلویزیون شناخته میشود که از جمله آنها میتوان به همه چیز آنجاست ، زمانه ، تا ثریا ، معراجی ها ، نابرده رنج ، زیر هشت و … اشاره کرد.

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 23 آبان 1353 در تهران زاده شد.

نعیمه نظام دوست بازیگری را از تئاتر شروع کرد و با بازی در سریال نوروز 72 و ساعت خوش ساخته مهران مدیری به تلویزیون راه یافت و در نقش های طنز و جدی جلوی دوربین رفت.

مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی خواننده محبوب موسیقی پاپ ایرانی سال 1363 به دنیا آمده و در تاریخ 23 آبان 1393 دار فانی را وداع گفت.

مرتضی پاشایی اولین آلبومش را با عنوان یکی هست در سال 91 روانه بازار کرد و خیلی زود توانست طرفداران زیادی برای خودش پیدا کند. این هنرمند فقید کشورمان یکی از چهره های پرطرفدار دنیای موسیقی بود که به علت بیماری سرطان از دنیا رفت.

sample-ad