هنرمندان محبوب ایرانی متولد روز 1 آذر را بشناسید

sample-ad

روز 1 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان محبوب ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

سلبریتی ها و چهره های مشهور از محبوبیت خاصی میان مردم برخوردارند و حتما سالروز تولدشان برای طرفدارانشان چیزی جالب و مهمی است. اغلب طرفداران می خواهند جزئیات زندگی ستاره محبوبشان را دنبال کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دانستن رازهایی از زندگی سلبریتی ها علاقه مند هستید شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از سلبریتی های سرشناس کشورمان متولد در روز 1 آذر هستند.

https://t.me/znan_ir

داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی در تاریخ 1 آذر 1302 در کرمانشاه چشم به جهان گشود.

داریوش اسدزاده بازیگری را از سنین جوانی شروع کرد و بازی او در سریال سمندون و خانه سبز در ذهن دوستدارانش ماندگار است. این هنرمند کشورمان دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است.

فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 1 آذر 1345 در زاهدان متولد شد.

فریبا کوثری بازیگری را از سال 67 در سینما آغاز کرد و اولین بار در فیلم سینمایی در مسیر تندبار ساخته مسعود جعفری جوزانی جلوی دوربین رفت. سریال های سقوط یک فرشته ، دیوار ، دلنوازان ، معصومیت از دست رفته و … از جمله سریال های این هنرمند کشورمان است.

علی اوسیوند

علی اوسیوند بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 1 آذر 1336 در مسجد سلیمان زاده شد.

علی اوسیوند همسر حمیرا ریاضی بازیگر ایرانی است که بازیگری را از سال 62 شروع کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت که سایه بان ساخته برادران محمودی در سال 96 جدیدترین آنها بود.

محمدعلی طالبی

محمدعلی طالبی کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی در تاریخ 1 آذر 1337 در تهران به دنیا آمد.

محمدعلی طالبی بیشتر به کارگردان ژانر کودک معروف است و سریال گل پامچال یکی از معروف ترین و ماندگارترین آثار این کارگردان ایرانی به شمار می رود.

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی در تاریخ 1 آذر 1330 در تهران زاده شد.

فرخ نعمتی همسر سهیلا رضوی بازیگر کشورمان است و بازیگری را از سال 63 آغاز کرد و در سریال هایی چون سر دلبران ، ایراندخت ، آسمان من ، یادآوری ، حیرانی ، مختارنامه ، ولایت عشق و خانه سبز به ایفای نقش پرداخت.

ایرج بسطامی

ایرج بسطامی خواننده موسیقی سنتی ایرانی در تاریخ 1 آذر 1336 در بم چشم به جهان گشود.

ایرج بسطامی خواننده سرشناس موسیقی سنتی ایرانی از شاگردان محمدرضا شجریان بود که در 5 دی 1382 در زلزله بم جانش را از دست داد.

sample-ad