دشمن برای انجام دادن توطئه های خود از بانوان استفاده می کند

اجتماعی
139
0
sample-ad

جانشین فرمانده سپاه گفت: دشمن برای انجام توطئه‌ های خود از بانوان استفاده می‌ کند. به طور مثال برخی زنان فکر می‌کنند حجاب را جمهوری اسلامی آورده است در حالی که حجاب دستور خداوند است.

https://t.me/znan_ir

سردار علی فدوی در همایش بسیج خواهران که صبح امروز برپا شد با انتقاد از وجود دو فرزند برای خانواده‌ها، گفت:‌ خانواده‌های بسیج سپاه حداقل باید ۵ فرزند داشته باشند، من ۵ فرزند بیشتر ندارم که اگر بیشتر داشتم توصیه می‌کردم شما هم فرزندان بیشتری داشته باشید.

وی در ادامه گفت: دشمن برای انجام برخی از توطئه‌ های خود از زنان استفاده می‌ کند. به طور مثال برخی بانوان فکر می‌کنند حجاب را جمهوری اسلامی آورده است در حالی که حجاب دستور خداوند است و خبیثان عالم ترویج بی حجابی می‌کنند که در این موارد هم خانم‌ها باید پای کار بیایند و با  بی حجابی مقابله کنند.

سردار فدوی در پایان با اشاره به ناآرامی‌ های چند روز اخیر تصریح کرد:‌ ما اطلاعات کاملی داریم که چه توطئه‌ی بزرگی ایجاد شد که در ۴۸ ساعت جمع شد و دشمن نمی‌تواند تصور کند که چگونه جمهوری اسلامی این توطئه‌  را خنثی کرد  از رئیس جمهور آمریکا تا رده‌های پایین‌تر از این توطئه حمایت کردند ولی این توطئه  ۴۸ ساعته جمع شد.

sample-ad