با هنرمندان محبوب ایرانی متولد امروز 4 آذر آشنا شوید

sample-ad

امروز 4 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان محبوب ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

سلبریتی ها و چهره های مشهور از محبوبیت خاصی میان مردم برخوردارند و حتما سالروز تولدشان برای طرفدارانشان چیزی جالب و مهمی است. اغلب طرفداران می خواهند جزئیات زندگی ستاره محبوبشان را دنبال کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دانستن رازهایی از زندگی سلبریتی ها علاقه مند هستید شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از سلبریتی های سرشناس کشورمان متولد امروز 4 آذر هستند.

https://t.me/znan_ir

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 4 آذر 1359 در تهران چشم به جهان گشود.

لیلا بلوکات اولین بار در سریال سرزمین خاکستری در سال 79 جلوی دوربین رفت و بازی در سریال یوسف پیامبر در نقش نفرتیتی یکی از ماندگارترین نقش های این هنرمند کشورمان بود.

علی شادمان

علی شادمان بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ 4 آذر 1375 به دنیا آمد.

علی شادمان در زمانی که تنها 10 سال داشت در فیلم سینمایی م مثل مادر ساخته رسول ملاقلی پور جلوی دوربین رفت و در سالهای بعد حضور پررنگ تری را در سینما و تلویزیون تجربه کرد. سرزمین کهن ، کیمیا ، ماه و پلنگ ، دیوار به دیوار و محکومین از جمله سریال های علی شادمان در تلویزیون هستند.

بهرام توکلی

بهرام توکلی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1335 در تهران زاده شد.

بهرام توکلی فعالیت سینمایی را با فیلم کوتاه شروع کرد و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرد. فیلم تنگه ابوقریب جدیدترین ساخته سینمایی بهرام توکلی در سال 96 است.

ثریا حکمت

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1332 در خوی به دنیا آمد.

مهدی قلی خانی با نام هنری ثریا حکمت بازی در سینما را از سال 53 آغاز کرد و در فیلم هایی چون آواز قو ، تهاجم ، عروسی مهتاب ، خانه پدر ، نیش و … به ایفای نقش پرداخت و 20 فروردین 1395 درگذشت.

sample-ad