انتقاد بازیگران وفعالان ايران عملکرد دولت در ماجرای کرونا

اجتماعی
78
0
sample-ad

متأسفانه داخل کشور وضعیت شفافی ندارد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متأسفانه روال صدور مجوز واردات و انجام امور واردات کالا به داخل کشور وضعیت شفافی ندارد

سیدحسن حسینی شاهرودی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از تداوم واردات بی رویه به داخل کشور،

گفت: متأسفانه در چند سال اخیر با وجود اقدامات صورت گرفته برای کنترل این حوزه، واردات به صورت بی رویه صورت گرفت است، این در حالی است که مقام معظم رهبری بارها بر ضرورت مقابله و محدود کردن واردات کالاهای مشابه تولید داخل تأکید کرده اند.

انتقاد بازیگران ايران عملکرد دولت در ماجرای کرونا

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون که به عنوان مهمان در این برنامه حاضر شد، حرف‌هایی زد که بیشتر نقد عملکرد دولت در ماجرای کرونا بود اما در کمال ناباوری منجر به قطع یکباره و اخراج عجیب او از برنامه شد.

این بازیگر انتقادهایی درباره دیر اعلام شدن شیوع ویروس کرونا در کشور، وضعیت نامناسب معشیت مردم، قرنطینه نکردن شهرها و فیلتر تلگرام مطرح کرد و همچنین از رییس قوه قضاییه خواست تلگرام را تا زمان برطرف شدن بحران ویروس کرونا، برای استفاده دانش‌آموزان از حالت فیلتر خارج سازد که در این میان یکباره برنامه قطع و پیام‌های بازرگانی پخش شد.

بیش از ۳۰۰ هنرمند ایرانی خطاب به مردم در زمانه کرونا

بیش از ۳۰۰ نفر از هنرمندان ایران در زمینه‌های گوناگون، با انتشار بیانیه‌ای، اعلام کردند دست‌کم در صد روز آینده، برای مردمی که به خاطر کرونا در خانه مانده‌اند، به تولید و انتشار عام آثار هنری‌ در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند.

در این بیانیه که خبرگزاری ایسنا روز جمعه، ۸ فروردین، منتشر کرد آمده است که این حرکت جمعی قرار است با هشتگ «مُشاهنر» در فضای مجازی و رسانه‌های جمعی فعالیت کند.

انتقاد بازیگران وفعالان ايران عملکرد دولت در ماجرای کرونا


هنرمندان امضاکننده بیانیه با تأکید بر شعار «در خانه می‌مانیم» گفته‌اند «با یاری صفحه‌های مجازی و رسانه‌های اینترنتی، به عیددیدنی هم می‌آییم».

sample-ad