تمدید تمام محدودیت‌ها کروناییِ تهران تا پایان مرداد

sample-ad

تمدید تمام محدودیت‌ها کروناییِ تهران ، مدیر ستاد مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران خبر داد که «با توجه به شرایط خاص» پایتخت، محدودیت‌های کرونایی در این شهر تا پایان ماه جاری،‌ مردادماه، تمدید می‌شود.

تمدید تمام محدودیت‌ها کروناییِ تهران

مدیر ستاد مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران خبر داد که «با توجه به شرایط خاص» پایتخت، محدودیت‌های کرونایی در این شهر تا پایان ماه جاری،‌ مردادماه، تمدید می‌شود.

انوشیروان محسنی پندپی گفته این تصمیم با توجه به وضعیت قرمز در تهران و ناپایدار بودن شرایط این استان از نظر همه گیری کرونا گرفته شده است.

استاندار تهران گفت: طرح ترافیک در تهران تا پایان مرداد ماه به حال تعلیق درآمده و استخرهای سرپوشیده، سالن های بدنسازی و ورزش های پربرخورد همچنان تعطیل خواهند بود و ممنوعیت برگزرای مراسم و اجتماعات بالای ۱۰ نفر هم ادامه خواهد داشت.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۳۶ هزار و ۳۲۴ نفر رسید

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت:
از دیروز تا امروز و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۲۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۴۶ نفر از آنها بستری شدند، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۳۶ هزار و ۳۲۴ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۹ هزار و ۱۶۲ نفر رسید، خوشبختانه تا کنون ۲۹۲ هزار و ۵۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۳۹۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

sample-ad